AZCS  //  Operativní Leasing

Základní otázky

Co je operativní leasing?


Základní myšlenkou operativního leasingu je zkvalitnění způsobu používání služebních vozidel, které přispěje k úsporám nákladů klienta. Proč platit celý vůz, když si můžete koupit jen užitnou část vozidla, tak zvanou amortizaci. Není potřeba ukládat peníze do celého auta, když si můžete koupit jen tu část, o kterou se hodnota za dobu užívání zmenší.


Pro koho je určen?


  • Pro firmy, živnostníky či jednotlivce.
  • Pro firmy toužící bez starostí získat úsporu a kompletní péči o vozový park.
  • Pro firemní manažery k získání komplexního přehledu o stavu vozového parku 


Je limitem značka vozidla?


V podstatě není žádné omezení dle značky. Dokážeme pro vás pořídit a zajišťovat, jakoukoliv značku vozu. Jednou z našich služeb je poradenská činnost, kdy vám pomůžeme ve výběru vozu za pomoci našich dlouholetých zkušeností. 


Servisní omezení?


Naší hlavní výhodou je přímé napojení na naši servisně prodejní firmu AUTOZITKA s.r.o., která zajišťuje autorizovaný servis na základě servisní smlouvy se společností  Škoda Auto a.s. Díky tomu můžeme naše vozidla přednostně vyřizovat a zkrátit tak dobu oprav či servisních úkonů. I když sídlíme u Mladé Boleslavi tak v každém z regionů České Republiky máme zajištěny smluvní partnery, popřípadě si je tam dokážeme zajistit a ohlídat kvalitu dle našich standardů. 


Hlavní výhody

  • pořízení vozidla - klient nemusí sledovat nejnovější ceníky a možnosti různých paketů. Cena za vůz bude pro vstup vyhodnocena výběrovým řízení a do operativního leasingu by měla být nejnižší možná. U odběrů od 3 vozidel využíváme i možnosti importéra získat pro Vás rámcovou velkoodběratelskou smlouvu.
  • kompletní péče - klient nepotřebuje mít zaměstnance či jiný personál starající se o vozový park, veškerou agendu (servis, daně, odvoz do servisu, pojištění či řešení jiných problému) zajistí přidělený manažer. Komplikace vzniklé na cestě jsou řešeny též operativně manažerem. Nedílnou součástí je i pravidelné čištění pro udržení reprezentativního vzhledu vozidla. 
  • nízká cena a eliminace rizik - v kalkulaci je započítána již cena za kompletní servis. Tato cena je díky společné velké skupině vozidel na nejnižší možné úrovni. Díky znalosti klienta je pojišťovací riziko nižší, díky tomu je zajištěna flotilová pojistka. Ta rozloží riziko a klient nepřichází v případě pojistné události o bonusy. 
  • legislativa - žádné sledování legislativních změn. Placení silničních daní či jiných poplatků. Vše je již řešeno v kalkulaci a případné změny řešíme my za klienta. Do nákladů vstupuje klientovy jednotná faktura za poskytnutý operativní leasing. Nemusí tedy evidovat majetek či zdlouhavě odepisovat. 
  • bez starostí - před ukončením operativního leasingu  si klient, vybere nový vůz a ten mu je předán v termínu, když končí původní vůz. Klient nemusí řešit žádné starosti s prodejem vozu. Operativní leasing je odplácen do předem určené koncové zůstatkové ceny. Klient tedy zaplatí v průběhu operativního leasingu jen část vozidla a s ostatními prostředky, které by jinak do vozu musel vložit, může naložit, jak sám uzná za vhodné.
  • čas -  pro veškeré úkony spojené s provozem vlastního vozidla, potřebuje každý majitel investici do času stráveného řešením servisních či jiných úkonů spojených s vozidlem. Tento čas je již nenávratně ztracen a náklady ušlé příležitosti mohou být velké. U nás tento čas můžete investovat dle Vašich přání, jelikož my se postaráme vše, co je potřebné na bezvadný a nerušený provoz vašeho vozu či vozového parku.

Dotazník na operativní leasing

Pole je nutné vyplnit
Pole je nutné vyplnit Špatný formát emailu.
Pole je nutné vyplnit
Pole je nutné vyplnit
Pole je nutné vyplnit
Pole je nutné vyplnit
Pole je nutné vyplnit
Váš formulář byl úspěšně odeslán
Omlouváme se, ale chyba při odesílání