AUTOZITKA CS s.r.o. - Váš operativní leasing

Petrochemické produkty

AZCS  //  Petrochemie

ÚZKÁ SPOLUPRÁCE


Naše společnost úzce spolupracuje a je oficiálním partnerem společnosti Maier & Korduletsch maziva k.s. která je hlavním importerem olejů značky    Mobil 1. Tedy jednou z největších petrochemických společností na světě Exxon mobil. Díky této spolupráci můžeme, nejen pro naše stávající klienty, zajistit nejlepší možné podmínky pro pořízení jakéhokoliv produktu či značky z portfolia petrochemického průmyslu.


PROČ NAKUPOVAT PŘES NÁS?


Jak již bylo uvedeno výše, tak naše společnost má navázanou úzkou spolupráci s přední petrochemickou společností, navíc díky automobilovému trhu, ve kterém působíme dlouhou dobu, máme možnost dále pořizovat i petrochemické produkty od jiných dodavatelů a díky tomu schopnost srovnávat produkty jednotlivých společností a zvolit ten nejvýhodnější. Z důvodu velmi vysokých norem jsou dnes tyto produkty srovnatelné a základním předpokladem pro výběr je tedy převážně cena.


PRO KOHO JE TATO NABÍDKA?


Pro kohokoliv (jednotlivec, firma, či velká společnost) kdo nechce zbytečně platit více, než musí.


JAKÉ PRODUKTY ZAJISTÍME A DODÁME?


Veškerý sortiment petrochemické produkce:


Motorové oleje: kompletní sortiment  


Průmyslové oleje:  hydraulické oleje,  převodové oleje, strojní oleje, oleje do lokomotiv, řezné oleje, emulgační oleje pro obrábění, tvářecí oleje, kalící oleje, formové oleje, konzervační oleje, teplonosné oleje


Maziva: hlinitá maziva, lithná maziva, lithno-vápenatá maziva, vápenatá maziva,  mazivo na bázi sulfonátu vápenatého , bentonitová maziva, biodegradovatelné mazivo, ředidla a petroleje.
Pole je nutné vyplnit
Pole je nutné vyplnit Špatný formát emailu.
Pole je nutné vyplnit
Pole je nutné vyplnit
Pole je nutné vyplnit
Pole je nutné vyplnit
Váš formulář byl úspěšně odeslán
Omlouváme se, ale chyba při odesílání